تبلیغات
آینده روشن : همسفر سمیرا

آینده روشن : همسفر سمیرا
کنگره 60 درمان اعتیاد 
قالب وبلاگ
چت باکس


به نام قدرت مطلق الله

مشارکت های مکتوب لژیون نوزدهم؛لژیون کمک راهنما همسفر سمیرا

درباب دستورجلسه هفتگی:از سایت کنگره60 چگونه استفاده می کنم؟(مقاله نویسی)کسی که در سایت فعالیت می کند باید حس مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد و مهم تر از همه عشق به خدمت کردن داشته باشد. پس بیاییم با نوشتن مقاله و دل نوشته گره گشای کسانی باشیم که از همه جا ناامید شده اند....

 

سلام دوستان،سمیرا هستم یک همسفر(کمک راهنما):

در ابتدا هفته سایت را به تمام خدمت گزاران این بخش تبریک عرض می کنم. چون خدمتی است که در صور پنهان انجام می شود و کسی شاهد آن نیست که چقدر زحمت می کشند. چقدر وقت می گذارند که مطلبی با کیفیت عالی روی سایت برود. امیدوارم تمام این عزیزان برکت این خدمت هایشان را در زندگی شاهد باشند.

کاملترین و جامع ترین سایت در زمینه اعتیاد سایت کنگره 60 است که مانند روزنامه ی در حال به روز شدن است و در دو بخش فارسی و انگلیسی فعالیت دارد. یک پیام رسان قوی است برای تمام افراد گرفتار به مواد مخدر ،نوید رهایی و دوباره شروع کردن زندگی را می دهد و این که کنگره 60 بهترین راه و روش برای درمان اعتیاد به هر نوع ماده مخدر است.

درسال 82 در چهارمین سال تولد بنیان کنگره به دستور ایشان که مثل همیشه با تفکر و تعقل در پیشرفت کنگره عمل نمودند، سایت کنگره 60 آغاز به کارکرد.در سال 87-88 سایت کنگره60 در اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود.در دنیای امروز که همه با فضای مجازی سروکار دارند باتفکر و راه اندازی سایت کنگره 60 چه در ایران و چه در خارج از کشور عزیزان در راه مانده که راه و روش درستی برای درمان پیدا نکرده اند با بازدید از سایت و دیدن رهایی ها و مطالب نور امیدی در وجودشان روشن می شود. همه ما از هر طریقی می توانیم باید به سایت کنگره خدمت کنیم چه با خدمت در سایت چه با نوشتن مقاله، دل نوشته، شعر، برداشت از سی دی و... تا سهم کوچکی در جهانی شدن کنگره داشته باشیم.

من از سایت چگونه استفاده می کنم؟ آیا سراغ مطالب، مقاله ها، گزارشات، دل نوشته ها می روم؟ آیا شده مطلبی را بخوانم و درس عبرت بگیریم و از ناامیدی به امید راه پیدا کنیم؟ آیا جلسات همسفران را در سایت دنبال می کنم؟ مطمئن هستم که همه ما به سایت کنگره سر میزنیم چون در عصر ارتباطات و فضای مجازی هستیم ولی با این تعداد بالایی که از سایت بازدید می شود آیا شده که با یک کامنت تشکر و قدردانی خود را نسبت به افرادی که در سایت خدمت می کنند نشان دهیم؟ همین عکس گرفتن به ظاهر ساده که پیش خودمان می گوییم کاری ندارد تمام جوانب و حرمت ها باید در نظر گرفته شود بعد ویرایش های لازم را انجام دهند تا بهترین عکس انتخاب شود برای قرار گرفتن در سایت. در طول یک هفته کلی مطالب روی سایت قرار می گیرد که افراد زیادی برای این امر زحمت می کشند. حال من همسفر وظیفه دارم حداقل یک کامنت تشکر برای این عزیزان بگذارم گاهاً بعضی کامنت های انتقادی که در شأن کنگره نیست تمام انرژی شخص را میگیرد انتقاد و پیشنهاد خوب است ولی باید خیلی مؤدبانه بیان شود.

کسی که در سایت فعالیت می کند باید حس مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد و مهم تر از همه عشق به خدمت کردن داشته باشد. پس بیاییم با نوشتن مقاله و دل نوشته گره گشای کسانی باشیم که از همه جا ناامید شده اند.

در پایان بسیار تشکر می کنم از کمک راهنمای محترم خانم زهره که مسئول سایت همسفران شعبه شیخ بهایی و مسافر مصطفی که مسئول سایت مسافران است و بهترین ها را برای تمام کسانی که در سایت خدمت می کنند خواستارم.


سلام دوستان،سلاله هستم یک همسفر:

به نظر من ما می توانیم با در اختیار قرار دادن تجربیات خود در سایت کنگره به کسانی که شاید اوضاع زندگی شان از ما حتی می تواند بدتر باشد کمک کنیم و این مسئله شاید بر عکسش به خود ما هم بتواند کمک کند. چون گاهی اوقات ما مسائل و مشکلاتی در زندگیمان داریم که با خواندن و دیدن مشارکت های دوستان در سایت آن مشکل حل می شود و اگر سعی کنیم در سایت فعال باشیم این امکان پیش می آید که کسانی که حتی هنوز نتوانسته اند وارد کنگره بشوند برایشان این امکان پیش بیاید که از طریق سایت کنگره با چنین مکان مقدسی آشنا شوند. با به وجود آمدن سایت ورزشی کنگره 60 باعث شد که افرادی که تمایلی برای انجام ورزش ندارند با دیدن برگزاری مسابقات در   رشته های مختلف نسبت به این امر ترغیب شوند.

 

سلام دوستان، مهری هستم یک همسفر:

ما میتوانیم با استفاده از سایت مشکلات و مسائل زندگی را با خواندن مشارکت های دوستان حل کنیم و یا حتی با در اختیار گذاشتن تجربیات خود به افرادی که مشکل دارند کمک کنیم. افرادی که بیرون ازکنگره هستند و اطلاعی از کنگره ندارند با استفاده از سایت می توانند به این مکان بیایند و زندگی خود را نجات دهند پس در نتیجه سایت کنگره از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است.

  

سلام دوستان، مریم هستم یک همسفر:

سایت کنگره میتواند به افرادی که چه خواسته و چه ناخواسته در این دام شیطانی که به ظاهر زیباست گرفتار شده اند و راهی برای رهایی پیدا نکرده اند،کمک کند. امیدوارم من هم روزی بتوانم در سایت خدمت کنم حتی با نوشتن یک دلنوشته به همه ثابت کنم که بهترین راه برای درمان اعتیاد کنگره 60 است و بتوانم به کسانی که دچار ناامیدی شده اند امید دوباره بدهم.در پایان بهترین ها را برای عزیزانی که در سایت خدمت می کنند خواستارم.

 

سلام دوستان، سهیلا هستم یک همسفر:

ضمن عرض تبریک خدمت تمام خدمت گزاران سایت و آرزوی سربلندی برای این عزیزان.من با این که تازه، وارد کنگره شده ام متوجه شدم افرادی که در سایت خدمت می کنند خیلی زحمت می کشند و باید وقت زیادی را برای اینکه مطلبی روی سایت قرار بگیرد بگذارند. بهترین راه برای این که کنگره را به جهان معرفی کنیم سایت است. می تواند نور امیدی برای افرادی که ناامید هستند باشد و می توان از تاریکی ها به طرف روشنایی ها حرکت کرد.

 

سلام دوستان، مریم هستم یک همسفر:

سایت کنگره را می توان به عنوان بزرگترین نمایندگی کنگره به حساب آورد چرا که فضایی جهانی دارد و بازدید از آن برای تمام افراد در هر کجایی از دنیا قابل رؤیت است. سایت کنگره 60 مانند یک مرجع برای سایت های دولتی داخل و خارج از کشور می باشد. نشریاتی که در کنگره وجود دارد به صورت کامل می توان در سایت مشاهده کرد برای افرادی که دسترسی به کنگره ندارند تا از آن استفاده کنند و مشکلاتشان را حل کنند.خود من توانسته ام جواب برخی از سؤالات و مشکلاتم را از طریق خواندن مقالات و دلنوشته ها پیدا کنم.خیلی تشکر می کنم از همه کسانی که در وبلاگ خدمت  می کنند.

 

با احترام؛ اعضای لژیون نوزدهم، لژیون کمک راهنما همسفر سمیرا

تایپ: همسفر فاطمه ف

 
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ شنبه 17 شهریور 1397 ] [ 02:33 ب.ظ ] [ همسفر: سمیرا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کنگره 60 درمان اعتیاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :