تبلیغات
آینده روشن : همسفر سمیرا

آینده روشن : همسفر سمیرا
کنگره 60 درمان اعتیاد 
قالب وبلاگ
چت باکس


به نام خدا

لژیون نوزدهم  همسفران شعبه‌ شیخ بهایی در روز دوشنبه 97/1/27   با استادی


 همسفر سمیرا وبا حضور  اعضای  لژیون و با دستور جلسه"سی دی زرنگی" 


رأس ساعت17:45  برگزارشد.


به ادامه مطلب مراجعه کنید...

خدا را شکر که امروز هم در خدمت شما عزیزان هستم  به خاطر خدمتهای که امروز انجام دادید تشکر می کنم ومطمئن هستم که امروز پر انرژی تر از روزهای دیگر هستید چون خدمت در کنگره حس وحال خوبی دارد.

همانطور که شما عزیزان مشارکت کردید در مورد سی دی زرنگی  در ابتدا آقای مهندس در مورد زمان صحبت کردند که در آن بعد زمان با این جهان ما تفاوت دارد در کتاب آسمانی هم می گوید زمان دو گونه است یکی آنچه شما می شمارید یا انچه شما می دانید.

ما در طول حیات سه مرحله زمانی را طی می کنیم :

1:مرحله ایام کودکی  که در حال آموزش ،یادگیری وفراگیری هستیم ودوران زیاد وطولانی هست چون دوره بلوغ انسان حداقل 18 می باشد تا از نظر رشد فکری کامل شود.ولی در حیوانات این طور نیست به طور مثال حیوان به محض به دنیا امدن راه می رود ولی انسان حداقل یکسال طول می کشد که راه برود.

2:مرحله جوانی و نوجوانی است که افراد داری غرور وتفکر خاص وغلبه کردن غرایز هستد وبه قول معروف کله شان بوی قرمه سبزی می دهد.ودر فکر برنامه ریزی برای آینده هستند.

3:مرحله میان سالی دوره مفید زندگی دوره جوانی وتقریبا میان سالی است.سیاست گذاری زندگی اش را برنامه ریزی می کند وبرداشت هایش را مورد استفاده قرار می دهد

در این مرحله باید برای حیات دیگر اندوخته های را داشته باشد وتمام این اندوخته های فکری وذهنی ما می باشد ما باید متوجه کارهایمان باشیم که ایا در این کوله بار چه چیزهای داریم ایا سنگین است یا سبک وراحت این دیگر به من مربوط می شود چه درون این کوله پشتی ریخته ام.

بعضی اعتقاد دارند دین افیون جامعه است .دین هرگز افیون جامعه نیست دروغ ،رشوه،دزدی ،کم فروشی ،گران فروشی اینها افیون جامعه هستند در کتاب آسمانی هم بارها تاکید شده وای بر گران وکم فروشان اینها افیون جامعه هستند .

بعضی از ماها فکر می کنیم خیلی زرنگ هستیم به محض اینکه اتفاقی مثل زلزله ،سیل ،....می افتد قیمت اجناس را بالا می بریم یا به محض شنیدن خبری اجناس را مخفی می کنیم تا بعد با قیمت بالاتری بفروشیم  این کار می شود بی دینی ،این می شود افیون جامعه،ما ایمان نیاورده ایم اسلام آورده ایم خداوند بارها گفته پر هیزگارترین شما نزد یک ترین فرد به خداوند است.

ایا کسی که فرصت طلب است وگران فروش تقصیر رسول خداست یا تقصیر قرآن  اگر کسی ایمان واقعی داشته باشد در چنین مواقعی اجناش را ارزان تر می فروشد وبه فکر دیگران است .واگر کسی وجدان داشته باشد هیچ موقع چنین کاری انجام نمیدهد.

عمر خودتان را مانند یک درخت فرض کنید رشد می کند شکوفه ،برگ ،میوه میدهد وبعد از چند سال خشک می شود واز بین میرودپس کاری نکنیم که سودی برای ما نداشته باشد وبخواهیم در مواقعی که دیگران دچار مشکل شده اند سوء استفاده کنیم چون مشخص نیست ممکن است یک روز هم برای ما اتفاق بیفتد.

بعضی از ما فکر می کنیم که چه قدر اینها زرنگ هستند باید نگاه ما به این افراد تغییر کند وانها را به چشم یک فرد فاسد وفرصت طلب قلمداد کنند .

بعضی می گویند توبه ،توبه یعنی ما باید راه ومسیر درست را برویم ودر صراط مستقیم حرکت کنیم مطمئن باشید که وعده خداوند دروغ نیست .

ما در کنگره داریم آموزش جهان بینی می بینیم  که من راهنما اول خودم اجرایی کنم تا بتوانم به رهجو هم منتقل کنم اگر این کار را انجام دادم به نتیجه می رسم ما با جهان بینی درک بهتری از همه موضاعات دلریم.

اگر حس ما درست باشد کارها به خوبی انچام میشود .حس اولین نیرویی است که قوه عقل وعشق وایمان را به کار می اندازد ما باید در هر کاری انرژ ی لازم را داشته باشیم تا به نتیجه برسیم.باید از تمام سطح انرژی بدن به طور نرمال استفاده کنیم .

ما فرقی نمی کند در چه زمان ومقطعی هستیم همیشه ودر هر لحظه در صراط مستقیم حرکت کنیم .اگر در صراط مستقیم قرار بگیریم انرژی های ما تصفیه می شود وپالایش پیدا می کنیم .

 

این سی دی زرنگی می خواهد به من سمیرا بگوید زرنگی این نیست سر مردم را کلاه گذاشتن  وسوء استفاده کردن نیست ونکات مهم دیگر من باید زرنگ باشم که از آموزش های ناب کنگره استفاده کنم ،من باید زرنگ باشم که مسافرم ،بچه ،زندگی که دارم چه کم چه زیاد قدرش را داشته باشم ودر کنار همدیگر لذت ببرم از زندگیم ومسافرم ،وبا تمام وجودم آنها رادوست داشته باشم زرنگی این است که از کمترین چیزها بهترین استفاده را بکنم.زرنگی این است که خدمتگزار صادق وعاشق کنگره باشم .

دستور جلسه آینده : سی دی راه درست وسی دی نقطه مشترک
طبقه بندی: برداشت و نوشتار سی دی ها، 
[ چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 ] [ 08:51 ب.ظ ] [ همسفر: سمیرا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کنگره 60 درمان اعتیاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :