تبلیغات
آینده روشن : همسفر سمیرا

آینده روشن : همسفر سمیرا
کنگره 60 درمان اعتیاد 
قالب وبلاگ
چت باکس
به نام خدا


لژیون نوزدهم  همسفران شعبه‌ شیخ بهایی در روز دوشنبه 96/10/18   با استادی

 همسفر سمیرا وبا حضور  اعضای  لژیون و با دستور جلسه"ادامه سی دی ازدواج و سی 

دی کمک کنگره به من" رأس ساعت16:45  برگزارشد.


به ادامه مطلب مراجعه کنید...خوشحال که امروز هم خداوند اجازه داد که در کنگره ودر خدمت شما عزیزان باشم ودر کنار شما عزیزان آموزش بگیرم وآموزش بدهم.

در ابتدا ادامه سی دی ازدواج که هفته قبل نتوانستیم تمام کنیم .هشتمین مسئله زور گویی وفحاشی است اگر از نظر قدرت بدنی بالاتر است نباید فحاشی وکتک کاری کند .اگر هر دو متوجه باشند که اگر ظلمی که می کنند روزی به سرشان خواهد آمد دیگر با حرفهای زشت همدیگر را اذیت نمی کنند دست بالا ی دست بسیار است پس زور گویی کردن وفحاشی کردن از مقام وجایگاه خود سوءاستفاده کردن کار خوبی نیست.

نهمین مسئله که باید رعایت شود کوچک کردن دیگران ومتهم کردن یکدیکر جلوی دیگران مخصوصا جلوی فرزندان باید بچه ها از ما درس بگیرند که احترام گذاشتن  ومحبت بهتر از هر چیز دیگر است . وباید بدانیم که هر چه داریم با هم وبا لذت استفاده کنیم .مثال آقای مهندس که گفت گوشتت را می گیرم دور دنیا می چرخانم گفت خودت هم با من می چرخی پس من همسفر هر طور با مسافرم برخورد کنم او هم همانطوربا من  برخورد می کند .

اگر کسی را به هم بریزید اول باید خودتان به هم بریزیدپس خودتان نابود می شوید خداوند سریع الحساب است.فکر نکنی حالا خوب بدی کنید وبگویید حالا تا قیامت آن جای خودش حتما دست طبیعت وخداوند در همین دنیا انتقام می گیرد.

دهمین مسئله این که در قدیم خیلی از کارها را راحت وبدون چشم وهم چشمی وخیلی ساده برگزار می کردند ولی امروز در هر کاری اسراف وزیاده روی می کنند وزندگیها را سخت می گیرند اتفاقا قدیمیها خیلی راحتر وسالمتر زندگی می کردند پس ما هم خرجهای اضافی را انجام ندهیم .زندگی را ساده بگیریم.

یازدهمین مسئله که در این سی دی عنوان شد بچه ها را لوس وبی تربیت نکنیم به نظر من همه چیز نباید در اختیارشان باشد باید در بعضی مواقع با نه مواجه شوند که در آینده اگر ازدواج کردند وچیزی خواستند که نتوانست همسر برایش فراهم کند به او سخت نگزرد.اگر بچه دار شدید طبیعی زایمان کنید ودر موقعی که خداوند مقرر نموده نه اینکه خودمان تاریخش را هم در نظر بگیریم .شیر به بچه خودمان بدهیم آقای مهندس فرمودند بچه ای که شیر مادرش را نخورد وشیر خشک بخورد که بچه آدمیزاد نمی شود.

دوازدهمین مسئله ورزش کردن است خانم ها روزی 5000قدم باید پیاده روی کنند بیشتر بیماری های عوق وقلب در بین خانم ها رایج شده پس ورزش کردن جزءبرنامه زندگیتان باشد روزها ی جمعه به پارک بیاید واستفاده کنید.

عشق یک مثلث است که از سه ضلع حس ،سایه وجاذبه تشکیل شده شخص باید حس ازدواج داشته باشد اگر باشد جاذبه راه می افتد وباید بدانیم آنچه در زیبای نقش بسیار مهمی دارد زیبایی در کلام وبیان است چیزی که در ازدواج همه چیز را جذب می کند حس می باشد حس جاذبه را به وجود می آورد.

کاری به دیگران نداشته باشید که چرا ازدواج نکرده اند به ما ربطی ندارد ممکن است حس لازم را ندارندمسئله تقدیر را هم فراموش نکنیم .

امیدوارم که همه ما بتوانیم از تک تک این نکات زندگی خوبی برای خودمان ،مسافرمان وبچه هایمان به وجود آوریم .

سی دی کمک کنگره به من وکمک من به کنگره

همسفر افسانه:

کنگره امید زندگی دوباره به من داد .یاد گرفتم همه تقصیر ها را گردن مسافرم نیندازم من هم تقصیر کا رهستم باید اول خودم را تغییر بدهم وانچه در توانم هست به هر شکل صد درصد به کنگره کمک می کنم.

همسفر فاطمه :

عقل را به من برگرداند فیزک وجسم وروان به من داد دیگه شبها خیلی راحت می خوابم وکابوس نمی بینم.زیبای وشخصیت به من داد توقع ،دروغ ،کینه،نفرتم خیلی کم شده مسافرم خیلی خوب شده.

همسفر مریم:

دروغ ،ریا وحقارت وترس را از من دور کرد راستگویی وصداقت را در کنگره یاد گرفتم ومن هم می توانم با گوش دادن ونوشتن سی دیها هم به خودم وهم به کنگره خدمت کنم.

همسفر مهری:

اگر من به کنگره کمک کنم در واقع به خودم کمک کرده ام .صبر وآرامش وآسایش به من هدیه داد وبهتر از همه نقطه تحملم بالا رفته ودیگر زود عصبانی وخشمگین نمی شوم.

اگر کمک کنگره را به صورت یک مثلث ترسیم کنیم از سه ضلع تشکیل شده یک ضلع کمک من به کنگره ضلع دیگرش کمک کنگره به من وقاعده مثلث موضوع مربوط می شود.مسئولیت همیشه دو طرفه می باشد به طور مثال من به عنوان راهنما وشما به عنوان رهجو من می آیم کنگره آموزش می دهم سی دی کار می کنیم یک رهجو هم باید سی دی را نوشته باشد وآماده سر لژیون یباید پس مسئولیت دو طرفه می باشد یک چیزی می دهیم یک چیزی می گیریم.

کسی که اعتیاد پیدا می کند اولین کاری که بر او وارد می شود عقل را ذره ذره از او می گیرد دومین چیزی که از شخص می گیرد نیروی فیزیکی بدن است قدرت بدنی تحلیل می رود وعمرشان کوتاه می شود.

دچار بی خوابی ،بی برنامه ،بی غذایی و....مشکلات زیادی  می شود . سومین چیز جوانی را از او می گیرد سی سالش است ولی مثل پنجاه ساله می ماند .

ما سه نوع فیزیک داریم :1:فیزیولوژی2:سن شناسنامه ای 3:سن روحی وروانی

سنش کم است ولی دچا ر انواع مریضی ها است معده درد ،کلیه درد ،پوکی استخوان و.... وهزار بیماری دیگر یکی هم هست سال زیادی دارد ولی چنان قوی وسرحال هست .

شناسنامه ای هم که مشخص است چه سالی وچه تاریخی به دنیا آمده..از نظر روحی وروانی چنان نا امید وافسرده است که ممکن است چهل وپنجاه سال داشته باشد ولی منتظر مرگ است

باید متوجه باشیم جایی که داریم آموزش می بینیم چه از ما می گیرد وچه به ما می دهد کنگره اعتیاد را از مسافرهای ما گرفته غم وغصه ،افسردگی ،نا امیدی وترس را از همه ما گرفته وچه چیز های خوبی به ما داد مسافری به ما تحویل داد که به درمان وتعادل رسیده دید ونگرش یک همسفر ومسافر تغییر کرده  وکاری کرده که در کنار هم به آرامش وآسایش برسیم.

پس کنگره عقل ،قدرت فیزیکی،زیبایی ومهمتر از هم زندگی به ما بخشید .با به درمان رسیدن مسافرمان عمر طولانی به آنها عطا کرده کاری کرد که ما ادامه تحصیل بدهیم ،نویسنده بشویم ،طلبکار کسی نباشیم ،نفس ما را ارتقاءداد،بد اخلاقی وبی خوابیها وکابوسهای شبانه را از ما گرفت.

مهمتر از همه ما را با دین آشنا کرد راه مستقیم را به ما نشان داد ما را از کارهای ضد ارزشی دور کرد .ترس ،حقارت ،کینه ،نفرترا از ما گرفت واحترام به ما داد.

کنگره خیلی چیزهای خوبی به من وشما داد وما کی می توانیم جبران کنیم وبا چه قیمتی .آقای مهندس که خودشان این همه به ما خدمت کرده اند وکمک به کنگره می کنند می گویند من هم که بذر این سیستم را کاشتم وآبیاری کردم ودر حا حاضردرختی تنومند شده  هنوز کاری برای کنگره نکرده ام  .باید پیش خودمان نگاه کنیم وتفکر کنیم چه چیزهای داد ه ایم وچه چیزهای دریافت کرده ایم .

هر کدام از مسافر های ما موقعی که به رهایی ودرمان می رسند بیش از یازده میلیون هزینه می برند اون وقت ما سبد از جلو یمان رد می شود ولی دل نمی کنیم که هزار تومان درون آن بیندازیم با اینکه می دانیم کنگره چه خدمتهای به ما کرده.

در کنگره هر خدمتی که می توانید انجام دهید هیچ موقع اگر خدمتی به شما دادندرا رد نکنیدحتی اگر تمییز کردن دسشویی ها باشد انجام دهید خدمت به انسان قدرت ،شادی ،شغف میدهدوشخص متوجه می شود که دردر صراط مستقیم است وبدانید آنهایی که خدمت می کنند در بهشت برین هستندولی کسی که در کنگره خیانت می کند حال خوش نمی بیند وآسایش ندارد.

همیشه در ذهن خود یک قیاسی انجام دهید که کنگره چه کمکی به من کرد ومن چه کمکی به کنگره کردم .آقای مهندس این قدر بزرگوار هستند وهر کاری می کنند فقط رضایت خداوند را در نظر دازند وهمیشه به همه ما می گویند حساب شما به کنگره صفر است وبدانید اگر در کنگره خدمتی می کنید یاید دلی وعشق وعاشقی باشد.

سی دی هفته آینده غذای ما دوای ما ودوای ما غذای ما
طبقه بندی: برداشت و نوشتار سی دی ها، 
[ یکشنبه 1 بهمن 1396 ] [ 10:19 ب.ظ ] [ همسفر: سمیرا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کنگره 60 درمان اعتیاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :