آینده روشن : همسفر سمیرا
کنگره 60 درمان اعتیاد 
به نام خدا


لژیون نوزدهم  همسفران شعبه‌ شیخ بهایی در روز دوشنبه 96/8/8   با استادی

 همسفر سمیراوبا حضور  اعضای  لژیون و با دستور جلسه "سی دی برداشت  محصول "

 رأس ساعت16:45  برگزارشد.

خدا را هزاران بار شکر که امروز هم در کنگره ودر خدمت شما عزیزان هستم الحمدالله حال من خوب است امیدوارم حال شما هم خوب باشد.

در ابتدای سی دی آقای مهندس فرمودند :اگر میکروب را بشناسیم نود در صد مسئله حل است ما وقتی وارد کنگره شدیم ما مشاوره شدیم ومتوجه شدیم مواد چه بر سر جسم وروان وجهان بینی می آورد وتمام کارهای که مصرف کننده انجام می دهد تحت اختیار خودش نیست واو بیمار است برای همین راحتر او را پذیرفتیم .چون متوجه شدیم کجای کار مشکل دارد .

دانسته باید لیکن آهسته وقتی شما ذره ذره به طرف نور حرکت کنید به نتیجه وبرداشت محصول می رسید باید در درمان مسافر زمان را در نظر بگیرید.

خداوند می گوید تمام موجودات هستی دارند تسبیح می گویند .تسبیح یعنی پشت سرهم وقتی تمام هستی پشت سرهم ودر جهت پیشرفت حرکت می کند یعنی تسبیح خداوند را انجام می دهند که برنامه خداوند وخواست خداوند است.به طور مثال من در کنگره باشم وبگویم من همسفر هستم ولی قوانین را رعایت نکنم حرمت ها را نگه ندارم وسی دی گوش ندهم وننویسم وفقط بگویم من آقای مهندس را دوست دارم ،راهنما را دوست دارم ولی کاری نکنم وخدمتی انجام ندهم.

از هر کجا خواستید شروع کنید باید برنامه ریزی وتفکر وتعقل باشد مانند ماشین خریدن ،خانه خریدن حتی کنگره آمدن هم با تفکر وتعقل باشد.

در سی دی در مورد کریستالهای آب صحبت شد که آبی که به آن محبت کنیم یا آب چشمه کریستالهایش زیبا است ولی اگر همان آب را بد وبیراه وحرف زشت بزنیم یا آب راکد یا آب کثیف کریستالهایش زشت وبد است نتیجه اینکه آب حس را می گیردورویش اثر می گذارد حتی جامدات هم حس را در یافت می کنند.

هفتاد در صد بدن ما را آب تشکیل داده بنابراین برخوردی که با ما می شود یا ما در دیگران می گذاریم روی ما ودیگران اثر می گذارد.این حقیقت را در این سی دی می گوید برای من همسفر که اگر محبت کنم وعشق بورزم ومسافرم را حتی با تمام بدیهایش دوست داشته باشم هم خودم هم مسافرم به آرامش وصلح می رسیم.البته محبت باید به جا وبه اندازه باشد.وقتی راه رفتن را یاد بگیریم می توانیم دونده ماهر هم بشویم.

همیشه باید در حال دانستن باشیم وعشق به دانستن در وجود من باشد من که حالا آمده ام کنگره باید اینقدر تلاش کنم وعاشق دانستن باشم که به درجه کمک راهنمایی برسم وبه امثال خودم کمک کنم.باید این را بدانیم به هر سوال که می رسیم وبه آن پاسخ می دهیم چند سوال باز روبروی ما هست تا آنها را حل نکنیم نمی توانیم به جلو حرکت کنیم.

انسان خودش باید وارد مرحله عمل شود تا وارد مرحله عمل نشود موفق نخواهد شد ومسئله تکرار موضوع که انسان را به کاوش وا می دارد خیلی مهم است یک میخ می خواهد به دیوار کوبیده شود چندین دفعه چکش به آن ضربه می زند تا داخل دیوار شود اگر با کاوشگران فقط نشست وبرخواست کنیم وخود هیچ حرکتی نکنیم هیچ نتیجه ای نمی بینیم.

برای حل مسئله باید توان عقلی وحسی را بکار بست اگر عقل تنها باشد خراب می شوداگر حس خالی هم باشد خراب می شود ولی اگر این دو را باهم به کار ببریم به یک جاهای می رسیم که خودمانفکرش را نمی کردیم وباور نمی کردیم .همین درمان مسافر که در کنگره انجام می شود بدون قرص وکپسول وسررنگ... به درمان می رسند چون تمام سیستم براساس تفکر وتعقل و دانایی وعقل است .

در درمان آقای مهندس مبداء،مقصد،هدف را برای تمام مسافران مشخص کرد که از کجا به کجا می رسند وهدف چه هست ومشخص کرد وقتی یک قدم برداشتی باید خوشحال باشی چون در مسیر قرار گرفتی وانرژی می گیری.

در آخر هم در مورد محبت کردن وچه قدر محبت کردن واینکه اگر محبت کردی محبتتان بلا عوض باشد ود رمحبت کردن هم دانایی خودمان را بالا ببریم ویک مرتبه تغییر جهت ندهیم وذره ذره حرکت کنیم تا به آن نتیجه که می خواهیم برسیم.

تمام هستی نیاز به محبت دارند همه تشنه محبت هستند از بچه تا  فردنود سال محبت ما را شاد وشارج وپر نیرو می کند معکوسش هم ذلیل ،خوار ،شکسته وپژمرده می کند محبت باید قلبی باشد .

محبت دو سر کمان بی انتها است با تمام وجود مسافرت را دوست داشته باشد انسانی که ایمان مطلق وبه توحید برسد همه موجودات را دوست دارد نباید دیگران را به خاطر این که شما از کشور دیگر ویا از مذهب دیگر هستید دوست نداشته باشید این حرف شیطان است این شرک است کسی که توحیدوقردت مطلق را قبول دارد همه هستی را دوست دارد .

باید خودت را هم دوست داشته باشی اگر خودت را دوست داشته باشی و ارزش برای خودت قائل باشی دیگران را هم دوست داری وطلبکار هیچ کس نیستی باید هیشه تمیزباشیم دوست داشتن خودتان یعنی به خودتون رسیدن به عنوان یک موجود زنده حق حیات ،حق زیستن ،حق زندگی دارید.

از محبت خارها گل می شود

دستور جلسه هفته آینده :سی دی قیاس


[ یکشنبه 14 آبان 1396 ] [ 04:53 ب.ظ ] [ همسفر: سمیرا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کنگره 60 درمان اعتیاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic