آینده روشن : همسفر سمیرا
کنگره 60 درمان اعتیاد 

به نام خدا

برداشت هسفر فاطمه از دستور جلسه از فرمان بری تا فرمان برداریبه ادامه مطلب مراجعه کنید...

برداشت هسفر فاطمه از دستور جلسه از فرمان بری تا فرمان برداری

اگر قرار است خنجری تیزی شویم باید اول فلزی استخراج کنیم وروی آن کار شود تا خنجر گردد .اگر قرار است فردی قناد شود باید اول شاگردی کند .برای رسیدن به جایگاه های بالا باید بسیار تلاش کرد .حتی گاه رنج کشید برای رسیدن به فرماندهی وجود ودر کل فرمانده شدن هم باید آموزش دید.

گوش به فرمان بود وتلاش کرد یاید فرماندهی را از نفس گرفت تا فرمانده لا یقی برای خانه ومحیط وشهر وکشور خود شد باید جایگاه را از درون حفظ کرد تا بتوانیم جایگاه های بیرونی را حفظ کنیم.

بایددانست نباید هر فرمانی را اجراکرد .اگر تدبیر واندیشه ای راجع به خودمان نداشته باشیم وباری به هر جهت باشیم .اگر هیچ خواستهای نداشته باشیم همه ی فرمانها را اجرا می کنیم.

شخصی که مواد مصرف می کند تمام اختیارش دست مواد است .هر چیزی که روی عقل پرده وحجاب بکشد مخدر به حساب می آید.

وقتی فرمان خدا را رد می کنیم سراغ ضد ارزش مانند مواد مخدر می رویم.خداوند هم فرماندهی ما را می گیرد وبه مواد می دهدوقتی شخص مواد مصرف می کند وبه کنگره می آید وفرمان راهنما را می پذیرد که از طرف خداوند است واجرا میکند خداوند هم فرماندهی وجودش را بر می گرداند .

باید در رفتار واحساسات هم تعادل وفرماندهی داشت .ما باید اول به خود بپردازیم وبه خود برسیم .ما باید به خود ورابطه خود مدیریت درستی داشته باشیم در این صورت است که می توانیم دیگران را هم مدیریت کنیم.

اگرفرزندمان حرف ما را گوش نمی دهد چون حرف های ما ضد هم است وفرمانده خوبی برای خود نیستیم ونفسمان را کنترل نمی کنیم .به نداهای بی مورد درون گوش می دهیم ودر نتیجه درست هم نمی توانیم عمل کنیم.پس همه چیز را خود ما شروع می کنیم وآخر هم به خودمان ختم میشود.

 
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی، 
[ پنجشنبه 27 مهر 1396 ] [ 11:53 ق.ظ ] [ همسفر: سمیرا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کنگره 60 درمان اعتیاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic