تبلیغات
آینده روشن : همسفر سمیرا

آینده روشن : همسفر سمیرا
کنگره 60 درمان اعتیاد 
قالب وبلاگ
چت باکس


به نام خدا


لژیون نوزدهم  همسفران شعبه‌ شیخ بهایی در روز دوشنبه19 /4 /96 با استادی همسفر 

سمیراوبا حضور  اعضای  لژیون و با دستور جلسه "سی دی مجانی " رأس ساعت17:45  

برگزارشد.ما درهفته یک یا دو سی دی می خریم که میشود سه هزار تومان پس با جان ودل تهیه کنید شما اگر بخواهید یک مشاوره بروید صد هزار تومان ازشما می گیرد تازه بیشتر شما صحبت می کنید تا مشاوره ولی آقای مهندس یک ساعت صحبت می کنند که طریقه درست زندگی کردن درصلح وآرمش را به ما می آموزدونکاتی را در سی دی بیان میکنند که در هیچ دانشگاهی تدریس نمی شود پس قدراین که حضود دارید درکنگره را بدانید وبه هر طریقی که می توانید از کمک کردن به کنگره دریغ نکنید.

خدا راهزاران بار شکر که امروز هم توانستم در خدمت شما باشم.سی دی لژیون در مورد سی دی مجانی است همانطور که گفتم آقای مهندس تا کید کرده بودند که سی دی مجانی وسی دی وظا یف رهجو را همه بنویسند ما قبلا سی دی وظایف رهجو را کا رکردیم وامروز در مورد سی دی مجانی صحبت میکنیم .

در ابتدای سی دی آقای مهندس در مورد ماه مبارک رمضان صحبت کردند که متد دی اس تی یک روزه است وکنگره هم از ماه مبارک رمضان شروع شد واین یک ا لگوبرداری است.تصمیم گرفتم وشروع شد والگویی شدوخداوند خواست وذره ذره کامل شد.در کنگره انهای که می توانند روزه کامل بگیرند وآنهایی که در سفر اول هستند درصدی روزه یگیرند به این صورت که در کنگره که هستند ونزدیک افطار مانند روزه دارن باشند در تمام شبهای کنگره افطاری داده می شود واعضا در کنار یکدیگر افطاری می کنند .اصولا کسانی که با هم غذا می خورند فکر ودلشان به هم نزدیکتر است وحال وهوایی دیگر است در کنگره باعشق تمام خود اعضائ باهم غذا درست می کنند وخیلی هم لذت می برند.

آقای مهندس در مورد پایه های مالی وعلمی کنگره من چه کرده ام توضیح دادند چون من بنیان کنگره بودم کارهای علمی کردم وهنوز هم ادمه دارد کارهای هم که از نظر مالی انجام دادم چه تفکری بوده وچه خودم شخصا این کار را انجام داده ام. هیچ نهادی را نمی توانید پیدا کنید که ازنظر مالی دچار مشکل نباشند وبه طریقی گرفتار مالی دارند ماتا به امروز بی پول نشده ایم وچک برگشتی نداریم . ما با این صحبتهای که آقای مهندس کردند باید متوجه باشیم که تمام کارهای کنگره روی حساب وکتاب است وتفکری عمیق پشت آن است همین شعبه که ما الان داریم درآن آموزش می گیریم را با کمک شعبه مرکزی خریداری کردندوزحمتهای بوده که دیده بانان محترم وآقای سلامی انجام داده اند تا ما به راحتی در این مکان آموزش بگیریم.

 هر کس در کنگره که به درمان میرسد تقریبا حدود یازذه میلیون تومان هزینه دارد پول آب برق ،تلفن ،صندلی ،.......حالا افرادی می آیند در کنگره ومجانی به درمان میرسند این هزینه ها را خود افراد تا مین می کنند کنگره به گونه ای تعلیم وتربیت افراد را بر عهده دارد که نود ونه در صد اعضای کنگره با تمام وجودشان برای اعتلا وارتقای کنگره خدمت می کنند وخرج می کنند چون دیده اند به کجا رسید ه اند.چون سالم شده اند وفکرشان درست شده وعقل معاش دارند وضعشان خوب می شود دلیل موفقیت کنگره 60 همین است چون متوجه هستند در حق آنها احجاف نشده وسرشان کلاه نرفته ووقتی به درمان رسیده اند چه با قدم چه با حکم وچه با درهم هر جور که بتوانند به کنگره کمک می کنند.ومی دانند وبه این باور رسیده اند که دیگران کاشتند آنها خوردند وآنها هم می کارند که دیگران استفاده کنند .

من سمیرا وشما همسفران هم باید یادم نرود که اگر کنگره را خداوند سر راهمان نمی گذاشت معلوم نبود که چه سرنوشتی در انتظارمان بود وبرای هر لحظه بودن در کنگره شکر اورا به جا بیاورید وموقع قانون یازدهم هر چه قدر در توانمان هست به کنگره کمک کنید ومطمئن باشید وقول به شما میدهم هزارن برابر آن به شما برمی گردد واین را با تمام وجود م حس کرده ام.

تمام کسانی که در کنگره خدمت می کنند یک ریال حقوق نمی گیرند چون نتیجه گرفته اند چون در صراط مستقیم قرار گرفته اند واز عصاره جانشان هم می دهند.در کنگره تنها پولی که داده میشود پول شربت اوتی است که اصلا ارتباطی به کنگره ندارد .

ما درهفته یک یا دو سی دی می خریم که میشود سه هزار تومان پس با جان ودل تهیه کنید شما اگر بخواهید یک مشاوره بروید صد هزار تومان ازشما می گیرد تازه بیشتر شما صحبت می کنید تا مشاوره ولی آقای مهندس یک ساعت صحبت می کنند که طریقه درست زندگی کردن درصلح وآرمش را به ما می آموزدونکاتی را در سی دی بیان میکنند که در هیچ دانشگاهی تدریس نمی شود پس قدراین که حضود دارید درکنگره را بدانید وبه هر طریقی که می توانید از کمک کردن به کنگره دریغ نکنید.

 ما در طول سال چهار جشن داریم این چهار جشن برگزار می شود که ما طریقه تشکر کردن را بیاموزیم وقدر دان کسانی که برای کنگره زحمت می کشند را بدانیم .آقای مهندس فرمودند کسانی می گویند کنگره پولی شده که هیچ کمک نمی کنند مطءئن باشید درکنگره هیچ کس را مجبور نمی کنند که کمک کند ویا ناراحت بشوند که چرا فلانی کمک نکرد کسی که عاشق کنگره است وبه دانایی رسیده باشد ودر کنگره به نتیجه رسیده باشد با تمام وجوئدش کمک می کند.پولی که اعضاءداوطلبانه می دهند تا آخرین دینارش حفظ می شود دیناری از این پول به هدر نمیرود .

94 در صد اعضای کنگره شاغل هستند وتحصیلات عال دارندما داریم درتمام سطوح حرکت می کنیم تیم راگبی کنگره به عنوان بهترین تیم در کشور شناخته شده است ودرتمام رشته ها بچه ها دارند فعالیت می کنند.

هر نهادی روی سه محور استوار است:

1:محور مالی

2:محور علمی

3:محور تخصص

که خدار راشکر کنگره60 روی هر سه محور استواراست.برای همین شعب بیشتری می زنیم تا به افراد بیشتری کمک کنیم .

پس نتیجه می گیریم که افراد در کنگره به سه گروه تقسیم می شوند:

1:افرادی که هم مالی وهم علمی کمک می کنند واکثرجزءاین گروه اند که همان السابقون می شوند چه از نظر خدمت چه از نظر مالی

2:گروهی که خنثی هستند بودن ونبودشان فرقی ندارد کمک نمی کنند کاری هم ندارند.می آیند درمان می شوند وهیچ کمک هم نمی کنند وبعد می روند وما هم کاری به آنها نداریم.

3:گرهی که خیلی کم هستند کسانی که نه کمک می کنند ونه خدمت وساز دیگری می زنند می گویند کنگره پولی شده است اینها بخل می ورزند خودش کمک نمی کند اگر دیگری هم کمک می کند به اوحسد می ورزند که خوشبختانه در کنگره خیلی اندک هستند.

پس من همسفر نیمه نگاهی به گذشته داشته باشم ویادم نرود که چه زندگی داشتم که همراه بود با کینه ونفرت ودشمنی واز همه جا رانده شده بودم وحتی تا مرز طلاق هم پیش رفتم ولی آمدم درکنگره ومن را با آغوش باز بامهربانی ومحبت پذیرفتند وکمکم کردند که امروز در صلح وآرامش در کنار خانواده ام بهترین لحظه ها را بگذرانم وزندگی بدون مواد وسیگاررا تجربه کنم پس بدانبید همه برای یکی ویکی برای همه.


 در پایان جلسه با دعای اعضا به اتمام رسید.


دستورجلسه  هفته آینده  : وادی سومبرچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ شنبه 31 تیر 1396 ] [ 06:52 ب.ظ ] [ همسفر: سمیرا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کنگره 60 درمان اعتیاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :