تبلیغات
آینده روشن : همسفر سمیرا

آینده روشن : همسفر سمیرا
کنگره 60 درمان اعتیاد 
قالب وبلاگ
چت باکس


به نام خدا


لژیون نوزدهم  همسفران شعبه‌ شیخ بهایی در روز دوشنبه12 /4 /96 با استادی همسفر 

سمیراوبا حضور  اعضای  لژیون و با دستور جلسه "سی دی کوه " رأس ساعت17:45  

برگزارشد.


Related image


پس نیت ما در کنگره این باشد که آموزش ها را بگیریم و انتقال دهیم ما باید تبدیل شویم به کوه های سر به فلک کشیده نه برای تفاخر به دیگران بلکه برای آب شیرین به انسان های دیگر، برای حیات و زندگی جایگاه اهمیت و ارزشی ندارد پس یادمان باشد من همسفر در کنگره می آیم آموزش بگیرم و کاربردی کنم و در صلح و آرامش و آسایش در کنار دیگران زندگی کنم.
خداراشکر که یکبار دیگردرخدمت شما عزیزان هستم ، امروز برای اولین بار لژیون ما خدمت گذار بود،از تک تک شما تشکر می کنم که با انرژی بالایی خدمت کردید و از خدمت کردن خود لذت بردید .
بعد از مشارکت کردن همسفران لژیون در مورد سی دی کوه استاد سخنان خود را شروع کردند:
آقای امین در ابتدا سی دی فرمودند:همسفران وجودشان خیر و برکت است و نقش کلیدی دارند و همفر نقش فرعی ندارد من موقعی که وارد کنگره شدم دوست داشتم به دیگران کمک کنم چون برای خودم بازی می کردم  نقش خودم را پیدا کردم،همسفر هم برای خود باید بازی کند برای حال خوب خودتان بازی کنید،اگر فقط برای خود باشد خودخواهی است واگر فقط برای دیگران باشد قربانی است و باید تعادل را برقرار کنید آن موقع می توانید موفق باشید .
موقعی که بزرگ فکر کردید چند حس دارد: 
زود ناامید نمی شوید و خیلی چیزهای حاشیه ای انسان را درگیر نمیکند  ،یعنی من همسفر از ابتدای کار که وارد کنگره می شوم امید و ایمان داشته باشم که مسافرم به رهایی می رسد و من هم باید تلاش کنم تا به جایگاه کمک راهنمایی برسم تا در کنگره خدمت کنم و ماندگار باشم اگر عملکرد ما درست باشد و در مسیر درست  و صراط مستقیم باشیم به زایش و تولید می رسیم و شعاع اضافه می کنیم.
در ادامه آقای امین فرمودند کوه چقدر انرژی دارد:
1:کوه بازتاب دارد، اگر چند کوه پر ارتفا کنار هم باشند به دلیل بازتاپ نور که از کوه های جانبی به آنها می رسدنور خورشید را دریافت می کند و باعث می شود حرارت آن خیلی افت نمی کند  ، این را میتوان به لژیون تشبیه کرد که سفر اولی ،سفر دومی ،تازه وارد ، راهنما اگر در کنار هم باشند از هم انرژی می گیرند و از نظرات هم استفاده می کند و راه درست را انتخاب می کند.ما اگر به کوه برویم هر چه بگوییم هان جمله برگشت داده می شود ،اگر بگوییم خوبم بازتاب کوه هم همین است  بر عکس آن هم می شود ولی این را هم بدانید که اگر کوهی تنها باشد نمی تواند از زمین اطرافش نور جذب کند و در سرمای خود باقی می ماند.
2:منبع آب شیرین و رودخانه ها در کوهستان ها است اگر کسی کوه ها را صاف کند تقریبا منابع تمامی آبهای زمین صفر می شود و فقط مقداری که سطحی جمع می شود می ماند وقتی کوه پر از آب باشد به وسیله همان آب همه جا را سیراب می کند و همه جا سرسبز می شودو همه استفاده می کنند، یک همسفر می تواند با دانایی که در کنگره کسب می کند  هم به خود هم به مسافرش کمک کند .
3: کوه باعث می شود که انسان از قیاس بی مورد صرف نطر کند و تنمرکزش را برای حرکت های فردی خودش بگذارد برای همین است وقتی انسان به کوه می رود جذب می شود ، یک همسفر هم در کنگره نباید خودش را  با دیگر همسفران قیاس می کنند و از آنچه دارد و هست بهترین استفاده را بکند  بدون غر زدن و نق زدن به سفر خود ادامه دهد.
4:کوه ها مانند میخ هستند  و جلوگیری می کند از زلزله و زمین را حفظ می کند یک همسفر هم می تواند محکم و استوار پا به پا مسافرش به کنگره بیاید و با کوچک ترین تنشی به هم نریزد  و جو خانه را طوفانی نکند  و فقط به این فکر کند که مسافرش به درمان برسد و بداند پایان شب سیه سفید است.
آقای امین فرمودند : زاهدان منطقه ای خوش و گرم است ولی در همین منطقه کوه تفتان وجود دارد  که یک بهشتی است وسط جهنم  و علت آن این است که کوه مثل آن ربا ابرها را جذب میکند حتی ابرهای خیلی کم و همین جذب کردن ابرها باران در آن منطقه می بارد  و همه جا سرسبز  و زیبا است پس من همسفر هم می توانم خوبی های مسافرم را ببینم حتی اگر کوچک باشد و همیشه لیوان پر از آب را ببینم و بدی ها ،بد اخلاقی ها،کمبود ها و... را نبینم.
انسان وقت که شروع کرد به بزرگتر شدن و در صور پنهان خود قد کشید سر به آسمان می گذارد و این زمان و خیلی چیزها بستگی دارد.
در قرآن می فرماید :اگر همه دریاها مرکب شوند و درخت ها قلم شوند و بخواهند  کلام خداوند را بنویسند بازهم کم می آید خداوند با کلامش خیلی چیزها را به ما گفته و به انسان داده شده و این بستگی به انسان دارد که چطور جذب کند کسی می تواند که جذب کند که ارتفاع کند و تبدیل به کوه شود و ابرهایی که برای افراد عادی استفاده ندارند را جمع آوری کنند و شروع به آبیاری زمین های اطراف کند و انتقال دهند.
انسان قادر نیست به مطالب معنوی دست پیدا کند مگر که در صور پنهانش رشد کرده باشد، هر انسانی می تواند بزرگ شود ولی باید خیلی تزکیه و پالایش کند و این برای همه است یکی میگیرد و دیگری نگیرد.
آقای مهندس با تزکیه و پالایش و با نیت پاکی که داشتند توانستند روش دی اس تی را ابداع کند و تا حالا هزاران نفر را درمان کند و به همه ثابت کنند که اعتیاد با هر نوع ماده ای در کنگره 60 قابل درمان است .
باید قد کوه شد  و انسان چیزی نیست جزء آنچه تلاش کند در کارها پیش نماز باید محبت باشد اگر جایگاه شما پیش نماز باشد کلاهمان پس معرکه است  و به اشتباه رفته ایم پس محبت را باید سرلوحه کارهایمان باشد و محبت همان دادن آب به زمین ها تشنه است.
پس نیت ما در کنگره این باشد که آموزش ها را بگیریم و انتقال دهیم ما باید تبدیل شویم به کوه های سر به فلک کشیده نه برای تفاخر به دیگران بلکه برای آب شیرین به انسان های دیگر، برای حیات و زندگی جایگاه اهمیت و ارزشی ندارد پس یادمان باشد من همسفر در کنگره می آیم آموزش بگیرم و کاربردی کنم و در صلح و آرامش و آسایش در کنار دیگران زندگی کنم.

 در پایان جلسه با دعای اعضا به اتمام رسید.

سی دی هفته آینده  : مجانی
طبقه بندی: برداشت و نوشتار سی دی ها، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ سه شنبه 27 تیر 1396 ] [ 07:13 ب.ظ ] [ همسفر: سمیرا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کنگره 60 درمان اعتیاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :