آینده روشن : همسفر سمیرا
کنگره 60 درمان اعتیاد 
به نام خدا

لژیون نوزدهم  همسفران شعبه‌ شیخ بهایی در روز دوشنبه 98/08/20  با استادی

 همسفر سمیرا وبا حضور  اعضای  لژیون و با دستور جلسه" سی دی گلریزان"

برگزارشد.

Image result for ‫سی دی گلریزان کنگره60‬‎

به ادامه مطلب مراجعه کنید...
خوشحالم که امروز توفیق پیدا کردم که در کنار شما عزیزان باشم امیدوارم حالتان خوب باشد .

اگر بنایی آباد باشد اما ساکنین آن خراب باشند بنا هم کم کم رو به نابودی وخرابی می رود .اما ساکنین آباد در بناهای خراب ویا ویرانه ها را هم می توانند احیا بنمایند.

حتی مطالب کفته شده را خوب ادراک می کنید .اگر کاخ ها ویران شدند فقط خواست خداوند نبود زیرا آن جاها دیگر نور الهی نداشت وظلمات وتاریکی چون ابر سیاه بر فراز آن بناها قرار گرفته ومی گرفت.

هر نوعی که فکر کنیم همیشه دو مسئله در صراط مستقیم لازم است اگر به آنها توجه بشود در هر زمانی می شود هدف را به آنچه که فرمان دارید به انجام کامل برسانید واین سخت است وبه قول خودت صبر می خواهد وقلبی بسیار بزرگ وآرام.

به علاوه خیلی از مسائل در جهان مادی در این برهه خاص،ظاهر شده وآن معنویات وبه قول خودمان صور پنهان ،کاملا پنهان گشته وصور آشکار را با روغن  های مخصوص جلا داده اند ،البته خوب می دانید ودر شرایط خاص هم تشخیص می دهید.

از اینکه چند روزی تحت وضع خاصی بودید ما هم کاملا اینها را درک می کردیم.بایستی برایتان بگوییم که اصلا در این موضو عات خاص ناراحت نشوید زیرا وعده های داده شده انجام می پذیرد.

هر کس ساکن جسم خودش است در شهر وجوداش اگر ساکن فهمیده وآگاه باشد این جسم را به بهترین شکل هدایت می کند اگر انسان به هم ریخته ای باشد این شهر را به نابودی می کشد.تخریب یا آبادی شهر وجودی بر دو مبنا استوار است .یکی مراقبت فیزیکی از جسم ویکی افکار واندیشه .من هم به عنوان همسفر ،مادر ،همسر باید مراقب این دو اصل باشم وتخریب در جسم خودم ایجادنکنم وگرنه غیر از این که به خودم آسیب می رسانم به دیگران هم آسیب می زنم.

مطلب بعدی در مورد طب سنتی آقای مهندس توضیح دادند وفرمودند هر چیزی را زود باور نکنید مانند اینکه بگویند اگر می خواهید مسافرت سریع خوب شود ابوالفضل درمانی کنید وبا سوءاستفاده از نام ائمه روشهای غلطی وبدون نتیجه ای را انجام دهید منظور این است اگر رفتید ومطالعه می کنید آنجا ممکن است پر از چاه های وحشتناکی باشد مانند تبلیغاتی که در ماهواره ها انجام میشود که همه آنها قلابی است.

در طب سنتی جمله خیلی زیبای است به عنوان دوای ما غذای ماست وغذای ما دوای ماست.بدن ما احتیاج به پتا سیم ،منیزیم،کلسیم وانواع واقسام املاح را دارد چرا موقعی که دچارکمبوداملاح مثلا کلسیم یا آهن می شویم می خواهیم دارو بخوریم باید از موادی که سرشار از این ویتامین ها است را استفاده کنیم از غذاها ومیوه های تازه استفاده کنیم مانند خوک وکرو کودیل نباشیم که بگذاریم غذاها فاسد شود وبخوریم هر چه خواستیم استفاده کنیم تازه وخوب بخریم واستفاده کنیم.

ساکنین بی لیاقت شهر را تبدیل به ویرانه می کند اما اگر انسان آگاه باشد این شهر را آباد می کند علاوه بر تغذیه افکار منفی وناامیدی وتصاویر منفی وضد ارزش ها .....هم ما را به نابودی می کشاند.

همه چیز دست خودمان است از خانواده ،جامعه ،کنگره...را بسازیم یا به نابودی بکشیم نباید اگر مشکلی پیش آمد به گردن این وآن بیندازیم .مجموع ساکنین هستند که می سازند کنگره هم همین طور می توانند آن را به بهترین شکل بسازند یا می توانند آن را منحل کنند .

اگر بعضی کاخ ها ویران شدند نور الهی نبوده ظلمت شده ودر همه سطوح این مسائل است اگر راستی ودرستی نباشد تبدیل به ویرانه می شود وقتی دانایی نباشد نادانی هست وقتی نور الهی نباشد نور شیطانی است .

انسانها همه اول باید خودمان وخانواده خودمان را درست کنیم واکثر ا درست کرده ایم با ورود به کنگره وایمان آوردن به روش دی اس تی وسند های که در کنگره است وبا آموزشهای نابی که در کنگره است جبران خسارت از خودمان ،خانواده ،جامعه کرده ایم پس می شود ساکنینی که بد بوده اند وشیطان در وجود آنها بوده وهمه چیز را نابود کرده اند دوباره با دانایی که کسب می کنند همه جا را آباد کنند تازه به دیگرانی هم که در تاریکی هستند کمک کنند.

هر کس بخواهد ویرانه ها را آباد کند اولا باید در صراط مستقیم قرار بگیرد .صراط مستقیم خیلی عریض وطویل است به طوری که تمامی مخلوقین در آن جا می گیرند .صراط مستقیم یعنی پیروی از دستورات الهی.

کسی که در صراط مستقیم است دروغ نمی گوید،رشوه نمی گیرد ،غیبت نمی کند ،تجسس نمی کند.....در صراط مستقیم باید صبر داشته باشیم ودیگری دانش وقلب ودلی بزرگ،دل خیلی مهم است بتواند ببخشد وگذشت کنیم .

قلب بزرگ یعنی همین که اگر کسی بدی کرد بتوانی ببخشی واگر بخشیدی هم در صورآشکار هم در صور پنهان این کا را انجام داده باشی.

قسمت پایانی سی دی در مورد لژیون مالی وهفته گلریزان بود اگر امروز کنگره به عنوان بهترین است کسی مانند آقای مهندس ودیگران مشکلات مهمی را با بردباری وبا تفکر وتدبیر حل کرده اند که امروز بیش از پنجاه شعبه در ایران هست وبیش از دو هزار نفر به درمان رسید ه اند .

خود ما برای گذراندن زندگی در یک آپارتمان استیجاری چه قدر داریم پول پیش بدهیم اجاره بدهیم وپول قبض آب وبرق ،گاز ... چقدر می شود حالا کنگره با این جمعیت را بخواهیم حساب کنیم که دیگر هیچی پول قبض آب وبرق ،...از پول سبدها تامین می شود ولی اگر بخواهیم شعبه بخریم چه قدر پول احتیاج است حالا شعبه ما به همت دیگران ودفتر مرکزی خریداری شدشعبه های دیگر پس چی ؟شعبه آکادمی چی ؟

پس من به عنوان کسی که در این مکان به رهایی رسید ه ام هر چه که در توانم است باید در روز گلریزان به کنگره کمک کنم من نمی گویم که چقدر کمک کنید چون آقای مهندس هم می گویند ما کسی را مجبور نمی کنیم که چه قدر کمک کند ولی شما سفر اولیها هر چه قدر وهر چه در توان دارید کمک کنید .

من پیشنهاد می کنم از روز گلریزان امسال تا سال آینده به خودمان قول می دهیم که روزی هزار تومان کنار بگذاریم برای جشن گلریزان سال آینده. وقتی ما کمک می کنیم بند عشقی بین ما وکنگره برقرار می شود یکی از چیزهای که ما در کنگره یاد می گیریم پس  انداز است امیدوار م که همه ما بتوانیم هر چه که در توان داریم ببخشیم چون با بخشیدن است که حال ما خوب می شودطبقه بندی: برداشت و نوشتار سی دی ها، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ سه شنبه 21 آبان 1398 ] [ 11:38 ق.ظ ] [ همسفر: سمیرا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کنگره 60 درمان اعتیاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات