آینده روشن : همسفر سمیرا
کنگره 60 درمان اعتیاد 
به نام خدا

لژیون نوزدهم  همسفران شعبه‌ شیخ بهایی در روز دوشنبه 98/08/13  با استادی

 همسفر سمیرا وبا حضور  اعضای  لژیون و با دستور جلسه" سی دی ایمان"

برگزارشد.


Image result for ‫سی دی ایمان کنگره60‬‎

به ادامه مطلب مراجعه کنید....

خدا را هزاران بار شکرکه امروز هم توفیق پیدا کردم در کنگره باشم واز این فضای بسیار عالی لذت ببرم امیدوارم حالتان خوب باشد ودر کنار هم ان چه را که آموزش می گیریم در زندگی اجرایی کنییم.

سی دی ایمان  واقعا مثل بقیه سی دیها لذت بخش بود وپر از نکته امیدوارم در تمام امور از آن استفاده کنیم.

اولین نکته در مورد نظم بود که در کنگره از اهمیت خاصی برخوردار است ویکی از دلایلی که کنگره را از بقیه متفاوت کرده نظم وانظباط موجود است پس من همسفر هم نظم وانظباط را سر لوحه کارهای خودم قرار بدهم اگر نظم در کار باشد به همه کارهایتان میرسید.

حرف در کنگره یکبار زده میشود وافراد باید اجرا کنند ومطمئن باشید تمام نکات یا حرمتها وحریم ها وتمام کارهای که در کنگره انجام میشود پشت هر کدام از آنها نکاتی نهفته که برای من همسفر مفید می باشد.

ایمان یعنی تجلی نور خداوند در انسان همه ما می دانیم که روح خداوند در ما دمیده شده وهمه ما جزئی از خداوند هستیم وتمام صفات خداوند در وجود ما هم هست .خدا بخشنده ،مهربان،رئوف،با گذشت ،رحیم،مهربان ...وهزاران صفت دارد که همه آنها در وجود انسان هم هست وکسانی این صفات را بیشتر دارند که ایمان دارند .

کسانی که ایمان دارند انسانهای توانا هستند .تمام صفات خداوند در وجود انسان نهفته است.در وجود خداوند مانند اقیانوس است وبرای ما انسانها مانند قطره یا نهر می باشد.ایمان یعنی اعتقاد داشتن ،اعتقاد داشتن به خودش به انسانها به راستی ودرستی،خانواده ،حیات،مهر،زندگی وهر چیزی.

در سیستم هستی به این گونه است اگر در حرکت باشد وبدهد مانند آب زلال ومانند رودخانه ای جاری است وهمه از آنئ بهرمند میشوند آب که کم نمیشود بلکه زلالتر وبیشتر وقوی تر میشودچون میدهد ومیبخشد.

برعکس انسانی که چیزی نمی دهد مانند برکه ویا حوض آب است تکان نمیخورد وتازه به گنداب ولجن می شود.

ایمان یعنی از عصاره جان ،از مال،واز علمت به دیگران بدهی کسی که ایمان دارد عاشق است وظرف او پر است وهر چه از ظرف خود بدهد بیشتر پر میشود.در هستی نمی توانی ندهی وفقط بگیری .

عبادت به جز خدمت خلق نیست                              به سجاده وتسبیح ودلق نیست

باید به دیگران کمک کرد باید ببخشید دو هفته دیگر جشن گل ریزان است اگر از انچه که در توان داری ببخشی بدون منت وچشم داشت یعنی قدر دان هستی دیگران کاشتند من خوردم من هم بکارم دیگران بخورند بهترین مکان برای بخشیدن به نظر من کنگره 60 است چون می دانی پولت در کجا  وبرای چه خرج میشود با شرکت در گل ریزان گره های زیادی در زندگیتان باز میشود اگر آمدید وبا تمام وجودت بخشیدی مطمئن باشید هزاران برابرش به شما برمی گرددد.

وقتی که نمی دهی به جایی می رسی که هر روز حالت بد میشود ریشه تمام بیماریها از بی ایمانی است . من می توانم کمک راهنما شوم پس تلاش کنم می توانم جزءلژیون سردار شوم چرا دل دل میکنم در کنگره هر خدمتی که می توانید انجام دهید تا به آن حال خوش وآرامش برسید کسی هیچ کدام از ایتن توانایی ها را ندارد ولی می تواند با یک مشارکت چند نفر را امیدوار کند .

کسی که ایمان دارد باید بداند ومطمئن هستم که میداند تمام خدمتهای که انجام میدهد بلا عوض است وانتظاری از هیچ کس ندارد.در کنگره از من امانت داشته باشید هیچ خدمتی را در کنگره رد نکنید وبا عشق انجام دهید.

همشه این را در نظر داشته باشید در برابر خدماتی که کنگره برای من انجام داد من چه کردم .اگر به کسی بخواهید گرما بدهید باید گرما داشته باشید واز گرمای خود به آن بدهید .

تو نیکی میکن ودر دجله انداز        که ایزد در بیابانت دهد جان

ما می توانیم دنیایی برای خودمان به وجود آوریم مملو از عشق ومحبت وسر شار از عقل باشد به همدیگر کمک کنیم هر چه ما را به صراط مستقیم نزدیک تر باشیم حالمان خوش تر است وهر چه دورتر شویم حالمان بدتر است.

سیستم خلقت به گونه ای است که باید دوست بداری تا دوستت داشته باشند باید بدهی تا به تو بدهد .باید چیزی بکارید که برداشت کنید اگر زهر مار بکاری همان را برداشت میکنی کینه بکاری کینه برداشت میکنی محبت وعشق بکاری همان را برداشت می کنی موقعی هم که چیزی نکاری قطعا چیزی برداشت نمی کنی.

ایمان داشته باشید اگر مشکلاتی سر راهت قرار میگیرد مطمئن باش خیری پشت آن نهفته است حس بد پیدا نکنید ومشکلات را لعنت خدا نشماریددر دل تاریکی ها گنجی نهفته است که بعد متوجه میشوید.

دانه گندم را در نظر بگیرید زیز خروار خاک ودر دل تاریکی پنهان میشود وبا صبر وگذز زمان از یک دانه هفتاد دانه به وجود می آید باید شما به خودتان ایمان داشته باشید که می توانید یک مراحلی خودت تنها باید حرکت کنید .به خداوند اعتقا د داشته باشید ایمان داشته باشید تلاش کنید هر چه شد مهم نیست چون من تعیین نمی کنم خداوند است که تعیین میکند ولی من هم دست از تلاش برنمیدارم .

داستان حضرت ایوب را همه شما می دانید همیشه شکر گزار بود  شیطان گفت باید کار کنم که دست از شکر گزاری بردارد اموال ،فرزندانسلامتی ،همه آنها را یکی پس از دیگری گرفت ولی یکبار هم ناشکری .گله وشکایت از خداوند نکرد .می فرمد ای خدا ،ای آفریننده شب وروز برهنه به دنیا آمدم وبرهنه به سوی تو باز می گردم پروردگار تو به من دادی وتو ا من باز پس گرفتی بنابراین به هر چه تو بخواهی خشنودم.

پنج شنبه 16/8/98 سی دی اضافه وزن 4

دوشنبه20/8/98سی دی گلریزان
طبقه بندی: برداشت و نوشتار سی دی ها، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ سه شنبه 14 آبان 1398 ] [ 11:32 ق.ظ ] [ همسفر: سمیرا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کنگره 60 درمان اعتیاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات