آینده روشن : همسفر سمیرا
کنگره 60 درمان اعتیاد 
به نام خدا

لژیون نوزدهم  همسفران شعبه‌ شیخ بهایی در روز دوشنبه 98/09/4  با استادی

 همسفر سمیرا وبا حضور  اعضای  لژیون و با دستور جلسه" سی دی الکل"

برگزارشد.


به  ادامه مطلب مراجعه کنید...

خدا را شکر که امروز توفیق پیدا کردم در جمع شما عزیزان باشم امیدوارم حالتان خوب باشد .سیدی در مورد الکل ومضرات آن است .خوردن الکل ومضرات آن مشخص است. کسانی که الکل مصرف میکنند 20 در صد از عرشان کوتاه میشود برای کبد ضررهای بسیار دارد ..کبد یکی از مهمترین عضو از بدن است ومانند پالایشگاه در بدن می باشد.

الکل در مصارف زیاد در صنعت استفاده میشود مانند ادکلن ها ،مواد ضد عفونی ها .یا تریاک اگر نبود نمی کشدم ولی تریاک در بیشتر داروها وموارد مختلف دیگر استفاده میشود.همیشه مواد مختلف را استفاده می کنیم ولی به نقطه ای از تاریکی که می رسیم اگر تریاک ،الکل... نبود من مصرف کننده نمیشودم .

اصولا انسانها دنبال مقصر می گردنند تا تقصیر هر کاری که انجام می دهند را به گردن ان بیندازند.ولی در اصل ریشه همه کارها تقصیر شخص خودم هست.مثلا اگر مواد نبود اگر رفیقم نبود اگر خانواده چنین کاری نمی کردند وهزاران بهانه دیگر من این طور نمی شودم.

باید سیاهی در کنار روشنایی باشد باید شیطان در کنار خداوند باشد چون اضداد مکمل وتکمیل کننده ما هستند تا وقتی تاریکی را تجربه نکرده باشید به عظمت روشنایی پی نمی برید.یا اگر شیطان نباشد زندگی ادامه نداشت مثل فیلمی که اگر در گیری نداشته باشد جالب نیست.

الان در کشور ما تا حدودی نسبت به کشورهای غربی با الکل مشکل ندارند درست است مصرف کننده الکل هم در کشور ما کم نیستند ولی کشورهای دیگر  در ملا عام مصرف می کنند .در غرب به خاطر مصرف الکل دست به کارهای خطرناک میزنند وممکن است به خاطر نداشتن شرایط عادی دست به قتل های زیادی زده میشود.

یا فیلم های قدیمی را اگر دیده باشید وقتی الکل مصرف می کنند حالت عادی نداشتند وکتک کاری می کنند یا همد یگر را می کشتند.

اقای مهندس در ابتدای کار کنگره 60  م کاری به الکل نداشتند ولی دیدند مثلا بعد از غذای شکر گزاری همه دارند الکل مصرف می کنندمتوجه شدند وبا تفکر ذره ذره از کنگره خارج شد به قول خودشان وارد ماشین ها شد ولی کم کم فرمودند مشروبات الکلی ضد ارزش می باشد بعد سختگیری کردند ومشروبات الکلی را در کنگره ممنوع کردند .

اقای مهندس تمام تلاش خود را دارند می کنند که اعضای کنگره از سلامتی کاملی برخوردار باشند مواد مخدر ،الکی،سیگار ،ورزش،تغذیه،اضافه وزن را دارند در کنگره آموزش میدهند چون تمام این ها را اگر انجام ندهید عمر کوتاهی خواهیم داشت.

اگر مواد به طور ناگهانی قطع شود یا منجر به مرگ میشود ویا اگر هم بماند وبه قول خودش دیگر مصرف کننده نباشد از از تعادل برخودار نیست .

مطمئن ترین ،بهترین ودرست ترین روش ،روش دی اس تی میباشد واین ثابت شده است وسندی بدون نقص می باشد.آقای مهندس می فرمایند اگر دوره بارداری وکامل شدن جنین را سه ماه کردند من هم قبول میکنم درمان اعتیاد را سه ماه کنم.

می فرمایند ما با آدم کار نداریم با شخص با سلولها ونورنهای مغزی وناقل های عصبی کار داریم .می خواهند سیست را درست کنند .

از ابتدای سفر باید مسافر طبق برنامه راهنما درست حرکت کند ودر همان اول سفر تمام موادی وقرص های که مصرف می کند را به راهنما بگویید تا درمان را با موفقیت به پایان ببرد.زمان در حل مسائل بسیار مهم است.باید به راهنما وروش دی اس تی ایمان کامل داشته باشد وفرمان بردار تا به درمان برسد.

فرقی نمی کند چه همسفر وچه مسافر فرمان بردار باشد باید نظم وانظباط داشته باشد باید سر وقت در کنگره حضور داشته باشد باید سی دی بنویسد فمشارکت بکند،خدمت بکند.باید برنامه ریزی داشته باشید اگر بزنامه ریزی در کارهایتان نباشد به هیچ کار خود نمیرسید باید چنان دقیق ومنظم باشید که روزی که به کنگره می آیید سی دی مربوط به لژیون را نوشته باشی ،مشارکت کنی تا به حال خوش وآرامش برسید.

در کنگره نظم وانظباط حرف اول را میزند در همه جا عدالت ،معرفت،عمل سالم وجود دارد.در کنگره احترام به جایگاه هر کسی که خدمت می کنند را باید داشته باشید هر کس با هر رنگ شال احترام به دیگران نشانه احترام به خودتان است.

ما در جایی هستیم که هر گونه ماده مخدر در آن به درمان میرسد در حالی که بیرون از کنگره می گویند اعتیاد درمان ندارد نا علاج است پس قدر این صندلی که رویش نشسته ای را بدان برایش هزینه پرداخت میشود اگر بیاید بدون نوشتن سی دی بدون مشارکت بدون خدمت بدون رعایت کردن حرمتها وقوانین بدون نظم وانظباط پس بهتر است نیایید وصندلی را به کسی بدهید که قدر این مکان را می داند.

هر چیزی که روی افکار واندیشه ما پرده می کشد خمر محسوب می گردد مسافرها با مواد وهمسفر هم با افکار واندیشه های منفی ونادرست پس مراقب افکار خودتان باشید ببینید به چیزهای مثبت یا منفی فکر می کنید.

در کنگره پذیرفتیم که مصرف کننده داریم وآتش برایمان گلستان شد بدانید هر چیزی در زمان خودش قفلش باز می شود .همسفر اگر هنر دارد باید حرکت خود را انجام دهد وبتواند تاثیرات مثبت روی دیگران بگذارد.

سی دی دوشنبه هفته آینده :سی دی گردش آسمانی
طبقه بندی: برداشت و نوشتار سی دی ها، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ سه شنبه 5 آذر 1398 ] [ 11:24 ق.ظ ] [ همسفر: سمیرا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کنگره 60 درمان اعتیاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic