آینده روشن : همسفر سمیرا
کنگره 60 درمان اعتیاد 

به نام خدا

لژیون نوزدهم  همسفران شعبه‌ شیخ بهایی در روز پنجشنبه  98/7/4  با استادی

 همسفر سمیرا وبا حضور  اعضای  لژیون و با دستور جلسه" سی دی حال خوش 5

برگزارشد.

Related image

به ادامه مطلب مراجعه کنید...

خدا را شکر که امروز هم توفیق پیدا کردم در جمع شما عزیزان باشمروزهای  پنج شنبه ها که تولد هست سرشار از آموزش است که سندی است بدون نقص ومتوجه میشوید اگرگوش به فرمان باشید وخدمت کنید حتما شما هم د رچنین جایگاهی قرار می گیرید.

اول سی دی چیزی که ما باید همیشه در نظر بگیریم وقت شناسی ونظم وانظباط بود که آقای مهندس وقتی دیدند استاد دیر کرده خودشان نشستند وجلسه را شروع کردندوهمیشه یاد آور میشوند که ساعت در کنگره اختراع شده پس سعی کنید همیشه زودتر از شروه جلسه در کنگره باشید.

سی دی حال خوش 5 میگوید در حال زندگی کنید از گذشته درس بگیرید وبرای آینده برنامه ریزی کنید.

بزرگترین معجزه حیات خود حیات است یاد بگیریم چگونه زیستن ودرست زندگی کردن را وتمام پیامبران هم می خواستند به ما بگویند راه وروش درست زندگی کردن ولی بعضی افراد سوءاستفاده میکنند وباعث تخریب میشوند وکارها حرفهای میزنند که به اصول دین فرق میکند.

چند تا نکته آقای مهندس در سی دی حال خوش چهار گفتند که رسیدن حال خوش قوانینی وجود دارد .

1:فرد باید حساب خودش را صفر کند

2:از ضد ارزشها دوری کندواز ارزشها پیروی کند وخدمتگزار باشدوهمه هستی را دوست داشته باشد

3:به مرور زمان از جهل فاصله بگیرد وبه دانای برسد.

4:در زمان حال زندگی کند.

هر کس در هر جایگاهی که هست باید این موارد را رعایت کند تا به حال خوش وآرامش برسد.عدول از این قوانین باعثنکبت وبدبختی میشودوهزاران دردسر برایمان به ارمغان می آورد.باید حواستان به نیروهای تخریبی وبازدارنده باشد که همه چیز را برای شما برعکس جلوه می دهند.

همین زندگی کردن بزرگترین نعمت خداوند است که به همه موجودات داده است .اولین قانون زندگی این است .زندگی جاری استوثابت نیست وهیچ چیز در سکون اتفاق نمی افتد.ونمیشود در سکون چیزی را نگه داریم.

آیا ما با روز اول که به دنیا آمدهایم یکی هستیم همان قدر ماند هایم تغییرات بسیار فراوا کرده ایم یا آیا مسافری که خواسته درمان داشته ودارد سفر میکند وبه پایان سفرش رسیده با روز اول یکی هست البته که نه پس همه چیز در جریان است وما باید ار تک تک لحظات بهترین استفاده را بکنیم.

آقای مهندس بیان کردند بعضی ها می خواهند با عملهای زیبای زمان را متوقف کند وبگویند ما پیر نشد ه ایم در صورتی که این کارها عواقب بسیار بدی دارد ونظر شخصی من این است چیزی که خالق هستی داده می دانست برای من مفید است پس چرا بیایم با عملهای که هزینه خیلی بالا وخطرات زیادی دارد این کارها را انجام دهیم.

رودخانه هم چون جاری هست وجریان دارد زندگی می بخشد اگر راکد باشد به مرداب تبدیل میشود .پیس همه چیز در جریان است بیایم با محبت کردن وعشق برای خودمان وخانوداه  تلاش کنیم ولذت ببریم وحال خوش داشته باشید.

یادمان باشد اوضاع واحوال همیشه ثابت نیست وماندنی نیست چون سکون وجود ندارد وباید در لحظه زندگی کنیم.زندگی کردن در زمان حال با توجه ودرس گرفتن از گذشته وبرنامه ریزی برای آینده .

برای آینده باید تلاش کرد ولی نه اینک تمام وقت وانرژیت را بگزاری واز زمان حال استفاده نکنی وبگویید دارم برای آینده پس انداز میکنم .پس انداز خوب است ولی تا حدی نه اینکه امروز که می توانی استفاده ک نکنی برای آینده ممکن است شاید اصلا آینده ای برای تو وجود نداشته باشد .

پس بهترین لحظات را سپری کنی ودر حال زندگی کنید البته در صراط مستقیم .هنر این است که در لحظه زندگی کردن واز امکانات وچیزهای که داریم لذت ببریموبرایش ارزش قائل باشیم واگر چیزی نداریم برایش تلاش کنیم.

سعی کنید مساف،فرزندانتان هر طور هستند قبول کنید وبپذیرید آنها وبه جای گله وشکایت ورنج بردن ازتلخی هاسعی در حل مشکل تلاش کنید وبدانید که سختی ها مکمل ما هستند وامدهاند که ما ساخته شویم خدار را شکر کنید که راه درست درمان را پیدا کرده اند.

اگر من همسفر لذت ببرم از آنچه دارم وامروزم را فدای گذشته وآینده نکنم واز امروز لذت ببرم خیلی راحت با مشکلات برخورد میکنم ازامروز لذت ببرم ممکن است فردای در کار نباشد.سختی ها ومشکلات رالعنت نشماریم ورحمت خداوندهستند به مکمل ها به جایگاه بالاتریمرسیم پس در زمان حال زندگی کنیدولذت ببرید از انچه دارید.

سی دی روز دوشنبه8/7/98قسمت سوم وادی 12

پنج شنبه11/7/98 سی دی حال خوش 6
طبقه بندی: برداشت و نوشتار سی دی ها، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ چهارشنبه 10 مهر 1398 ] [ 08:33 ب.ظ ] [ همسفر: سمیرا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کنگره 60 درمان اعتیاد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic